LY L29K-H1K2-26-0-2-R18-Z
Numer produktu DigiKey
475-LYL29K-H1K2-26-0-2-R18-ZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
475-LYL29K-H1K2-26-0-2-R18-ZCT-ND - Taśma cięta (CT)
475-LYL29K-H1K2-26-0-2-R18-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LY L29K-H1K2-26-0-2-R18-Z
Opis
LED YELLOW DIFFUSED 0603 SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Żółte 587nm Wskaźniki LED - dyskretne 1,8V 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LY L29K-H1K2-26-0-2-R18-Z Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
1,8V
Prod.
Prąd - próby
2mA
Seria
Kąt widzenia
160°
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Długość fali - dominująca
Kolor
Długość fali - szczytowa
591nm
Konfiguracja
Standard
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Kolor soczewki
Białe
Obudowa dostawcy urządzenia
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Rozmiar / wymiar
1,70mm x 0,80mm (dł. x szer.)
Milikandele znamionowe
Wysokość (maks.)
0,65mm
Styl soczewki
Prostokątne z płaską górną częścią
Bazowy numer produktu
Rozmiar soczewki
1,30mm x 0,80mm