LW T6SG-V2BA-JKPL-0-20-R18
Numer produktu DigiKey
475-LWT6SG-V2BA-JKPL-0-20-R18TR-ND - Taśma i szpula (TR)
475-LWT6SG-V2BA-JKPL-0-20-R18CT-ND - Taśma cięta (CT)
475-LWT6SG-V2BA-JKPL-0-20-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LW T6SG-V2BA-JKPL-0-20-R18
Opis
LED WHITE DIFFUSED 2PLCC SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Białe Wskaźniki LED - dyskretne 3V 2-PLCC
Kategoria
Rozmiar soczewki
Śr. 2,40mm
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
3V
Seria
Prąd - próby
20mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kąt widzenia
120°
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Kolor
Obudowa / skrzynia
2-PLCC
Kolor soczewki
Żółte
Obudowa dostawcy urządzenia
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Rozmiar / wymiar
3,20mm x 2,80mm (dł. x szer.)
Milikandele znamionowe
Wysokość (maks.)
2,10mm