LW A6SG-V2BA-JKPL-0-20-R33
Numer produktu DigiKey
475-LWA6SG-V2BA-JKPL-0-20-R33TR-ND - Taśma i szpula (TR)
475-LWA6SG-V2BA-JKPL-0-20-R33CT-ND - Taśma cięta (CT)
475-LWA6SG-V2BA-JKPL-0-20-R33DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LW A6SG-V2BA-JKPL-0-20-R33
Opis
LED WHITE DIFFUSED SMD R/A
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Białe Wskaźniki LED - dyskretne 3,2V 2-SMD, bumerang
Kategoria
Rozmiar soczewki
Śr. 2,40mm
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
3,2V
Seria
Prąd - próby
20mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kąt widzenia
120°
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Kolor
Obudowa / skrzynia
2-SMD, bumerang
Kolor soczewki
Żółte
Obudowa dostawcy urządzenia
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Rozmiar / wymiar
4,00mm x 3,60mm (dł. x szer.)
Milikandele znamionowe
Wysokość (maks.)
4,20mm