LUW CQAR-NPNR-HPHR-1-700-R18
Numer produktu DigiKey
475-LUWCQAR-NPNR-HPHR-1-700-R18TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LUW CQAR-NPNR-HPHR-1-700-R18
Opis
LED OSLON COOL WHITE 6500K CSMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED OSLON® Square Białe, chłodne 6500K 3,05V 700mA 120° 1212 (3030 metryczne)
Kategoria
Lumeny/wat przy prądzie - próba
150lm/W
Prod.
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
70 (typ.)
Seria
Prąd - maks.
1,5A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Kąt widzenia
120°
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kolor
Obudowa / skrzynia
1212 (3030 metryczne)
CCT (K)
6500K
Obudowa dostawcy urządzenia
CSMD
Strumień przy 25°C, prąd - próba
320lm (280lm - 359lm)
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - próby
700mA
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,077" (1,95mm)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
3,05V
Rezystancja cieplna obudowy
3,8°C/W