LS M676-Q2R1-1-0-20-R18-Z jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
ams-OSRAM USA INC.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Nowości w DigiKey
Ilustracja dla LS M676-Q2R1-1-0-20-R18-Z jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
LS M676-Q2R1-1-0-20-R18-Z
Numer produktu DigiKey
475-LSM676-Q2R1-1-0-20-R18-ZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LS M676-Q2R1-1-0-20-R18-Z
Opis
LS M676-Q2R1-1-0-20-R18-Z
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czerwone 630nm Wskaźniki LED - dyskretne 2V 2-SMD, J-Lead
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2V
Prod.
Prąd - próby
20mA
Seria
Kąt widzenia
120°
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Długość fali - dominująca
Kolor
Długość fali - szczytowa
645nm
Konfiguracja
Niezależne
Klasa
Motoryzacja
Kolor soczewki
Bezbarwny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Przezroczystość soczewki
Przezroczyste
Obudowa / skrzynia
2-SMD, J-Lead
Milikandele znamionowe
Obudowa dostawcy urządzenia
Styl soczewki
Prostokątne z płaską górną częścią
Rozmiar / wymiar
2,00mm x 4,20mm (dł. x szer.)
Rozmiar soczewki
1,50mm x 1,00mm
Wysokość (maks.)
1,40mm