LO T67K-K1L2-24-0-2-R18-Z
Numer produktu DigiKey
475-LOT67K-K1L2-24-ZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
475-LOT67K-K1L2-24-ZCT-ND - Taśma cięta (CT)
475-LOT67K-K1L2-24-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LO T67K-K1L2-24-0-2-R18-Z
Opis
LED ORANGE CLEAR 2PLCC SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pomarańczowe 606nm Wskaźniki LED - dyskretne 1,8V 2-PLCC
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
1,8V
Prod.
Prąd - próby
2mA
Seria
Kąt widzenia
120°
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Długość fali - dominująca
Kolor
Długość fali - szczytowa
610nm
Konfiguracja
Standard
Obudowa / skrzynia
2-PLCC
Kolor soczewki
Bezbarwny
Obudowa dostawcy urządzenia
Przezroczystość soczewki
Przezroczyste
Rozmiar / wymiar
3,20mm x 2,80mm (dł. x szer.)
Milikandele znamionowe
Wysokość (maks.)
2,10mm
Styl soczewki
Okrągłe z płaską górną częścią
Bazowy numer produktu
Rozmiar soczewki
Śr. 2,40mm