LB Q99G.01-P1R1-35-1-5-R18
Numer produktu DigiKey
475-LBQ99G.01-P1R1-35-1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
475-LBQ99G.01-P1R1-35-1CT-ND - Taśma cięta (CT)
475-LBQ99G.01-P1R1-35-1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LB Q99G.01-P1R1-35-1-5-R18
Opis
LED BLUE CLEAR 0603 SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Niebieskie 470nm Wskaźniki LED - dyskretne 2,85V 0603 (1608 metryczne)
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,85V
Prod.
Prąd - próby
5mA
Seria
Kąt widzenia
140°
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Długość fali - dominująca
Kolor
Długość fali - szczytowa
466nm
Kolor soczewki
Bezbarwny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Przezroczystość soczewki
Przezroczyste
Obudowa dostawcy urządzenia
Milikandele znamionowe
Rozmiar / wymiar
1,60mm x 0,80mm (dł. x szer.)
Styl soczewki
Prostokątne z płaską górną częścią
Wysokość (maks.)
0,75mm
Rozmiar soczewki
1,10mm x 0,80mm