GW QSLPS1.PM-L1L4-XX57-1-150-R18
Numer produktu DigiKey
475-GWQSLPS1.PM-L1L4-XX57-1-150-R18TR-ND - Taśma i szpula (TR)
475-GWQSLPS1.PM-L1L4-XX57-1-150-R18CT-ND - Taśma cięta (CT)
475-GWQSLPS1.PM-L1L4-XX57-1-150-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
Opis
OSCONIQ E 3030 LED
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED null Białe, ciepłe 3000K 6,19V 150mA 120° 1212 (3030 metryczne)
Kategoria
Lumeny/wat przy prądzie - próba
178lm/W
Prod.
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
70
Seria
Prąd - maks.
200mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kąt widzenia
120°
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kolor
Obudowa / skrzynia
1212 (3030 metryczne)
CCT (K)
3000K
Obudowa dostawcy urządzenia
1212
Strumień przy 25°C, prąd - próba
165lm (155lm - 175lm)
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - próby
150mA
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
6,19V
Rezystancja cieplna obudowy
12°C/W