GW P9LR32.EM-PPPR-XX58-1-600-R18
Numer produktu DigiKey
475-GWP9LR32.EM-PPPR-XX58-1-600-R18TR-ND - Taśma i szpula (TR)
475-GWP9LR32.EM-PPPR-XX58-1-600-R18CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
Opis
LED DURIS S8 WARM WHT 2700K
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED DURIS® S 8 Białe, ciepłe 2700K 6,2V 600mA 120° 2020 (5050 metryczne)
Kategoria
Lumeny/wat przy prądzie - próba
136lm/W
Prod.
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
80
Seria
Prąd - maks.
800mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Kąt widzenia
120°
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kolor
Obudowa / skrzynia
2020 (5050 metryczne)
CCT (K)
2700K
Obudowa dostawcy urządzenia
SMD
Strumień przy 25°C, prąd - próba
507lm (450lm - 563lm)
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,197" (5,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - próby
600mA
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
6,2V
Rezystancja cieplna obudowy
5°C/W