GW JTLMS1.EM-GWH4-XX55-1-60-R33
Numer produktu DigiKey
475-GWJTLMS1.EM-GWH4-XX55-1-60-R33TR-ND - Taśma i szpula (TR)
475-GWJTLMS1.EM-GWH4-XX55-1-60-R33CT-ND - Taśma cięta (CT)
475-GWJTLMS1.EM-GWH4-XX55-1-60-R33DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
Opis
LED DURIS E NEUT WHT 4000K 2835
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED DURIS® E 2835 Białe, neutralne 4000K 2,95V 60mA 120° 1113 (2835 metryczne)
Kategoria
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
80
Prod.
Prąd - maks.
150mA
Seria
Kąt widzenia
120°
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1113 (2835 metryczne)
Kolor
Obudowa dostawcy urządzenia
2835
CCT (K)
4000K
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Strumień przy 25°C, prąd - próba
31lm (27lm - 35lm)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Prąd - próby
60mA
Rezystancja cieplna obudowy
25°C/W
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,95V