Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
ams-OSRAM USA INC.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Oświetlenie LED OSLON® SSL 150 Białe, chłodne 5000K 2,85V 350mA 150° 1212 (3030 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GW CSHPM1.PM-LTMP-A333-1-350-R18
Numer produktu DigiKey
475-GWCSHPM1.PM-LTMP-A333-1-350-R18TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
Opis
LED OSLON COOL WHITE 5000K 1212
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Lumeny/wat przy prądzie - próba
172lm/W
Prod.
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
70
Seria
Prąd - maks.
1,3A
Status części
Aktywny
CCT (K)
5000K
Obudowa dostawcy urządzenia
1212
Strumień przy 25°C, prąd - próba
172lm (150lm - 194lm)
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - próby
350mA
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,062" (1,58mm)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,85V
Rezystancja cieplna obudowy
3,7°C/W