GR CS8PM1.23-KPKR-1-0-350-R18
Numer produktu DigiKey
475-GRCS8PM1.23-KPKR-1-0-350-R18TR-ND - Taśma i szpula (TR)
475-GRCS8PM1.23-KPKR-1-0-350-R18CT-ND - Taśma cięta (CT)
475-GRCS8PM1.23-KPKR-1-0-350-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GR CS8PM1.23-KPKR-1-0-350-R18
Opis
LED OSLON SSL80 RED 623NM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED - kolorowe OSLON® SSL 80 Czerwone 623nm (typ.) 1212 (3030 metryczne)
Kategoria
Prąd - maks.
1A
Prod.
Strumień świetlny przy prądzie/temperaturze
80lm (71lm - 89lm)
Seria
Temperatura - próby
25°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Status części
Aktywny
1212 (3030 metryczne)
Długość fali
623nm (typ.)
Obudowa dostawcy urządzenia
SMD
Prąd - próby
350mA
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,1V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,130" (3,31mm)