GP JTLPS1.14-M2N1-P1P2-1-150-R33
Numer produktu DigiKey
475-GPJTLPS1.14-M2N1-P1P2-1-150-R33TR-ND - Taśma i szpula (TR)
475-GPJTLPS1.14-M2N1-P1P2-1-150-R33CT-ND - Taśma cięta (CT)
475-GPJTLPS1.14-M2N1-P1P2-1-150-R33DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
Opis
DURIS E 2835
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED - kolorowe DURIS® E 2835 1411 (3528 metryczne)
Kategoria
Temperatura - próby
25°C
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Obudowa dostawcy urządzenia
1411
Prąd - próby
150mA
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,9V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Prąd - maks.
350mA
Rezystancja cieplna obudowy
14°C/W
Strumień świetlny przy prądzie/temperaturze
240mW (190mW - 290mW)