Ilustracja dla GD PUSRA2.15-T2T4-24-1-700-R33 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GD PUSRA2.15-T2T4-24-1-700-R33
Numer produktu DigiKey
475-GDPUSRA2.15-T2T4-24-1-700-R33TR-ND - Taśma i szpula (TR)
475-GDPUSRA2.15-T2T4-24-1-700-R33CT-ND - Taśma cięta (CT)
475-GDPUSRA2.15-T2T4-24-1-700-R33DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GD PUSRA2.15-T2T4-24-1-700-R33
Opis
GD PUSRA2.15-T2T4-24-1-700-R33
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED - kolorowe OSCONIQ® P 3737 450nm (444nm - 457nm) 3-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Strumień świetlny przy prądzie/temperaturze
1480mW (1422mW - 1583mW)
Prod.
Temperatura - próby
85°C
Seria
Kąt widzenia
125°
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
3-SMD, brak odprowadzenia
Długość fali
450nm (444nm - 457nm)
Obudowa dostawcy urządzenia
3-SMD
Prąd - próby
700mA
Rozmiar / wymiar
0,146" x 0,146" (3,70mm x 3,70mm) (dł. x szer.)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,83V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,097" (2,46mm)
Prąd - maks.
2A
Rezystancja cieplna obudowy
1,1°C/W