GD PSLR31.13-1U3U-25-1-150-R18
Numer produktu DigiKey
475-GDPSLR31.13-1U3U-25-1-150-R18TR-ND - Taśma i szpula (TR)
475-GDPSLR31.13-1U3U-25-1-150-R18CT-ND - Taśma cięta (CT)
475-GDPSLR31.13-1U3U-25-1-150-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GD PSLR31.13-1U3U-25-1-150-R18
Opis
LED DURIS S5 BLUE 453NM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED - kolorowe DURIS® S 5 Niebieskie 453nm (444nm - 461nm) 1212 (3030 metryczne)
Kategoria
Temperatura - próby
25°C
Prod.
Kąt widzenia
120°
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1212 (3030 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
SMD
Kolor
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Długość fali
453nm (444nm - 461nm)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Prąd - próby
150mA
Rezystancja cieplna obudowy
17°C/W
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
6,25V
Bazowy numer produktu
Prąd - maks.
200mA