GD CS8PM1.14-UOVJ-W4-1-350-R18
Numer produktu DigiKey
475-GDCS8PM1.14-UOVJ-W4-1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
475-GDCS8PM1.14-UOVJ-W4-1CT-ND - Taśma cięta (CT)
475-GDCS8PM1.14-UOVJ-W4-1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GD CS8PM1.14-UOVJ-W4-1-350-R18
Opis
LED OSLON SSL80 BLUE 455NM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED - kolorowe OSLON® SSL 80 Niebieskie 455nm (typ.) 1212 (3030 metryczne)
Kategoria
Strumień świetlny przy prądzie/temperaturze
711mW (658mW - 763mW)
Prod.
Temperatura - próby
25°C
Seria
Kąt widzenia
80°
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1212 (3030 metryczne)
Kolor
Obudowa dostawcy urządzenia
SMD
Długość fali
455nm (typ.)
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,118" (3,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - próby
350mA
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,091" (2,31mm)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,85V
Rezystancja cieplna obudowy
8,2°C/W
Prąd - maks.
1A