GA JTLPS1.23-H2H7-23-1-150-R33
Numer produktu DigiKey
475-GAJTLPS1.23-H2H7-23-1-150-R33TR-ND - Taśma i szpula (TR)
475-GAJTLPS1.23-H2H7-23-1-150-R33CT-ND - Taśma cięta (CT)
475-GAJTLPS1.23-H2H7-23-1-150-R33DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GA JTLPS1.23-H2H7-23-1-150-R33
Opis
LED
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED - kolorowe DURIS® E 2835 Bursztynowe 616nm (612nm - 620nm) 1411 (3528 metryczne)
Kategoria
Prąd - maks.
200mA
Prod.
Strumień świetlny przy prądzie/temperaturze
35lm (30lm - 39lm)
Seria
Temperatura - próby
25°C
Montaż powierzchniowy
Kolor
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Długość fali
616nm (612nm - 620nm)
Obudowa dostawcy urządzenia
1411
Prąd - próby
150mA
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,3V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)