CN DELSS1.27
Numer produktu DigiKey
475-CNDELSS1.27TR-ND - Taśma i szpula (TR)
475-CNDELSS1.27CT-ND - Taśma cięta (CT)
475-CNDELSS1.27DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CN DELSS1.27
Opis
EMITTER IR 947NM 100MA 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podczerwień (IR) Emiter 947nm 1,2V 100mA 2,9mW/sr przy 20mA 120° 0603 (1608 metryczne)
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
1,2V
Producent
ams-OSRAM USA INC.
Kąt widzenia
120°
Seria
Orientacja
Widok z góry
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Podczerwień (IR)
Kwalifikacja
AEC-Q102
Prąd - stały przewodzenia (If) (maks.)
100mA
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Natężenie promieniowania (Ie) min. przy If
2,9mW/sr przy 20mA