BLP15M9S70GXY
Numer produktu DigiKey
1603-BLP15M9S70GXYTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BLP15M9S70GXY
Opis
RF MOSFET LDMOS 32V TO270
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RF Mosfet 32 V 200 mA 1,3GHz 23,5dB 70W TO-270-2G-1
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
1,4µA
Producent
Ampleon USA Inc.
Prąd - próby
200 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Moc - wyjściowa
70W
Status części
Aktywny
Napięcie - znamionowe
65 V
Technologia
LDMOS
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Konfiguracja
Kanał N
Obudowa / skrzynia
TO-270BA
Częstotliwość
1,3GHz
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-270-2G-1
Wzmocnienie
23,5dB
Bazowy numer produktu
Napięcie - próby
32 V