PCD200-265-B-4R420-240
Numer produktu DigiKey
2053-PCD200-265-B-4R420-240-ND
Producent
Numer produktu producenta
PCD200-265-B-4R420-240
Opis
PROCESS METER LED PANEL MOUNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Miernik procesu LED - czerwone znaki Wyświetlacz Montaż panelowy
Kategoria
Znaki wyświetlacza - wysokość
0,600" (15,20mm), 0,460" (11,68mm)
Producent
Amphenol Wilcoxon Sensing Technologies
Typ wyjścia
4 - analogowe
Seria
Napięcie - zasilania
85 - 265V~
Opakowanie
Skrzynka
Wymiary wycięcia w tablicy
Prostokątne - 92,00mm x 45,00mm
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż panelowy
Typ
Miernik procesu
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Typ pomiarowy
Proces
Stopień ochrony
IP65 - pyłoszczelność, wodoodporność
Zakres pomiarowy
0 - 20mA, ±10V=
Temperatura robocza
-40°C - 65°C