LMR-600-75-LSZH
Numer produktu DigiKey
1946-LMR-600-75-LSZH-ND
Producent
Numer produktu producenta
LMR-600-75-LSZH
Opis
LMR-600-75 W/BLACK NON-HALOGEN J
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Koncentryczny Kabel 75 Ohms
Kategoria
Impedancja
75 Ohms
Materiał żyły
Miedź, niepowlekana
Opakowanie
Szpula
Średnica dielektryka
0,455" (11,56mm)
Materiał płaszcza (izolacji)
Polietylen (PE), niskodymne, nie zawiera halogenów (LSZH)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Średnica płaszcza (izolacji)
0,590" (14,99mm)
Bazowy numer produktu
Typ ekranu
Oplot
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 10 000 wyświetl teraz
Szpula
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
10 000W magazynie