LMR-600-75-DB
Numer produktu DigiKey
1946-LMR-600-75-DB-ND
Producent
Numer produktu producenta
LMR-600-75-DB
Opis
STANDARD CABLE, WATERTIGHT, BLAC
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Koncentryczny Kabel 75 Ohms
Kategoria
Impedancja
75 Ohms
Seria
Funkcje
Prowadzony bezpośrednio w gruncie
Opakowanie
Szpula
Materiał żyły
Aluminium, miedź powlekana
Średnica dielektryka
0,455" (11,56mm)
Materiał płaszcza (izolacji)
Polietylen (PE)
Średnica płaszcza (izolacji)
0,590" (14,99mm)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C