LMR-500-LSZH
Numer produktu DigiKey
1946-LMR-500-LSZH-ND
Producent
Numer produktu producenta
LMR-500-LSZH
Opis
LMR-500 W/BLACK NON-HALOGEN JACK
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Koncentryczny Kabel 50 Ohms
Kategoria
Impedancja
50 Ohms
Producent
Amphenol Times Microwave Systems
Kolor płaszcza
Czarne
Seria
Materiał żyły
Miedź, niepowlekana
Opakowanie
Szpula
Materiał dielektryczny
Piankowy polietylen (FPE)
Status części
Aktywny
Średnica dielektryka
0,370" (9,40mm)
Typ kabla
Koncentryczny
Materiał ekranu
Aluminium; miedź, cynowane
Splot żyły
Drut
Szybkość propagacji, VoP
82.0
Materiał płaszcza (izolacji)
Polietylen (PE), niskodymne, nie zawiera halogenów (LSZH)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Średnica płaszcza (izolacji)
0,500" (12,70mm)