LMR-500-LLPX
Numer produktu DigiKey
1946-LMR-500-LLPX-ND
Producent
Numer produktu producenta
LMR-500-LLPX
Opis
CABLE COAXIAL PLENUM
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Koncentryczny - do układania w kanałach poziomych Kabel 50 Ohms
Kategoria
Impedancja
50 Ohms
Producent
Amphenol Times Microwave Systems
Kolor płaszcza
Czerwone
Seria
Materiał żyły
Aluminium, miedź powlekana
Opakowanie
Szpula
Materiał dielektryczny
Politetrafluoroetylen (PTFE)
Status części
Aktywny
Średnica dielektryka
0,370" (9,40mm)
Typ kabla
Koncentryczny - do układania w kanałach poziomych
Materiał ekranu
Aluminium; miedź, cynowane
Splot żyły
Drut
Szybkość propagacji, VoP
76.0
Materiał płaszcza (izolacji)
Fluoropolimer, plenum
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Średnica płaszcza (izolacji)
0,465" (11,81mm)