LMR-500-FR
Numer produktu DigiKey
1946-LMR-500-FR-ND
Producent
Numer produktu producenta
LMR-500-FR
Opis
LMR-500 W/NON-HALOGEN FR JKT, LI
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Koncentryczny - do układania w kanałach pionowych Kabel 50 Ohms
Kategoria
Impedancja
50 Ohms
Producent
Amphenol Times Microwave Systems
Kolor płaszcza
Czarne
Seria
Funkcje
Obniżona palność
Opakowanie
Szpula
Materiał żyły
Aluminium, miedź powlekana
Status części
Aktywny
Materiał dielektryczny
Piankowy polietylen (FPE)
Typ kabla
Koncentryczny - do układania w kanałach pionowych
Średnica dielektryka
0,370" (9,40mm)
Splot żyły
Drut
Materiał ekranu
Aluminium; miedź, cynowane
Materiał płaszcza (izolacji)
Polietylen (PE), przedłużka
Szybkość propagacji, VoP
82.0
Średnica płaszcza (izolacji)
0,500" (12,70mm)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C