LMR-300-FR
Numer produktu DigiKey
1946-LMR-300-FR-ND
Producent
Numer produktu producenta
LMR-300-FR
Opis
LMR-300 W/HALOGEN FR JKT, LISTED
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Koncentryczny - do układania w kanałach pionowych Kabel 50 Ohms
Kategoria
Impedancja
50 Ohms
Seria
Funkcje
Obniżona palność
Opakowanie
Szpula
Typ kabla
Koncentryczny - do układania w kanałach pionowych
Średnica dielektryka
0,190" (4,83mm)
Materiał płaszcza (izolacji)
Polietylen (PE), przedłużka
Szybkość propagacji, VoP
82.0
Średnica płaszcza (izolacji)
0,300" (7,62mm)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ ekranu
Oplot
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 10 000 wyświetl teraz
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
10 000W magazynie