LMR-300-DB
Numer produktu DigiKey
1946-LMR-300-DB-ND
Producent
Numer produktu producenta
LMR-300-DB
Opis
LMR-300 WATERTIGHT, BLACK PE JAC
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Koncentryczny Kabel 50 Ohms
Kategoria
Impedancja
50 Ohms
Producent
Amphenol Times Microwave Systems
Kolor płaszcza
Czarne
Seria
Funkcje
Zakopywane bezpośrednio, wodoszczelne
Opakowanie
Szpula
Materiał żyły
Miedź, niepowlekana
Status części
Aktywny
Materiał dielektryczny
Piankowy polietylen (FPE)
Typ kabla
Koncentryczny
Średnica dielektryka
0,190" (4,83mm)
Splot żyły
Drut
Materiał ekranu
Aluminium; miedź, cynowane
Materiał płaszcza (izolacji)
Polietylen (PE)
Szybkość propagacji, VoP
82.0
Średnica płaszcza (izolacji)
0,300" (7,62mm)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C