LMR-240-MA
Numer produktu DigiKey
1946-1062-10-ND
Producent
Numer produktu producenta
LMR-240-MA
Opis
CABLE LMR-240 PVC 10'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Koncentryczny Kabel 10,0' (3,05m) 50 Ohms
Kategoria
Długość
10,0' (3,05m)
Producent
Amphenol Times Microwave Systems
Kolor płaszcza
Czarne
Seria
Zastosowanie
Antena
Opakowanie
Szpula
Materiał żyły
Miedź, niepowlekana
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Materiał dielektryczny
Piankowy polietylen (FPE)
Typ kabla
Koncentryczny
Średnica dielektryka
0,150" (3,81mm)
Splot żyły
Drut
Materiał ekranu
Aluminium; miedź, cynowane
Materiał płaszcza (izolacji)
Polichlorek winylu (PCW)
Szybkość propagacji, VoP
83.0
Średnica płaszcza (izolacji)
0,240" (6,10mm)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ ekranu
Oplot
Bazowy numer produktu
Impedancja
50 Ohms