IBS047-SMSM-12.0IN
Numer produktu DigiKey
1946-IBS047-SMSM-12.0IN-ND
Producent
Numer produktu producenta
IBS047-SMSM-12.0IN
Opis
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA do SMA 12,00" (304,80mm)
Kategoria
Złącze 2.
Wtyczka SMA
Producent
Amphenol Times Microwave Systems
Płeć 2. styku
Męskie
Seria
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Opakowanie
Torba
Długość
12,00" (304,80mm)
Status części
Aktywny
Impedancja całkowita
50 Ohms
Styl
SMA do SMA
Częstotliwość - maks.
50 GHz
Złącze 1.
Wtyczka SMA
Kolor
Niebieskie
Płeć 1. styku
Męskie
Temperatura robocza
-65°C - 125°C