IB086-SMSM-10.0IN
Numer produktu DigiKey
1946-IB086-SMSM-10.0IN-ND
Producent
Numer produktu producenta
IB086-SMSM-10.0IN
Opis
COAX CBL SMA TO SMA 10"
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA do SMA Kabel elastyczny 0,086" 10,000" (254,00mm)
Kategoria
Złącze 2.
Wtyczka SMA
Producent
Amphenol Times Microwave Systems
Płeć 2. styku
Męskie
Seria
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Opakowanie
Torba
Długość
10,000" (254,00mm)
Status części
Aktywny
Typ kabla
Kabel elastyczny 0,086"
Styl
SMA do SMA
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka SMA
Częstotliwość - maks.
62 GHz
Płeć 1. styku
Męskie
Kolor
Niebieskie
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-60°C - 125°C