EZ-PT047-KM-SS
Numer produktu DigiKey
1946-EZ-PT047-KM-SS-ND
Producent
Numer produktu producenta
EZ-PT047-KM-SS
Opis
2.92 MALE, STRAIGHT
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2,92mm Złącze Wtyczka, wtyk męski 50Ohm Swobodnie zwisające (liniowe) Zagniatanie
Kategoria
Zakończenie ekranu
Zagniatanie
Prod.
Impedancja
50Ohm
Seria
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Opakowanie
Torba
Grupa kablowa
Półsztywny 0,047"
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Gwintowane
Styl złącza
Częstotliwość - maks.
40 GHz
Typ złącza
Wtyczka, wtyk męski
Liczba portów
1
Zakończenie styku
Zagniatanie
Temperatura robocza
-40°C - 85°C