CLU40-KMKF-02.00F
Numer produktu DigiKey
1946-1014-ND
Producent
Numer produktu producenta
CLU40-KMKF-02.00F
Opis
COAX CBL 2.92MM TO 2.92MM 24"
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny 2,92mm na 2,92mm 24,00" (609,60mm)
Kategoria
Złącze 2.
Wtyczka 2,92mm
Producent
Amphenol Times Microwave Systems
Płeć 2. styku
Męskie
Seria
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Opakowanie
Skrzynka
Długość
24,00" (609,60mm)
Status części
Nieaktualne
Impedancja całkowita
50 Ohms
Styl
2,92mm na 2,92mm
Częstotliwość - maks.
40 GHz
Złącze 1.
Gniazdo 2,92mm