CLS40-KMKF-02.00F
Numer produktu DigiKey
1946-1005-ND
Producent
Numer produktu producenta
CLS40-KMKF-02.00F
Opis
COAX CBL 2.92MM TO 2.92MM 24"
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny 2,92mm na 2,92mm 24,00" (609,60mm)
Kategoria
Płeć 2. styku
Męskie
Producent
Amphenol Times Microwave Systems
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Długość
24,00" (609,60mm)
Opakowanie
Skrzynka
Impedancja całkowita
50 Ohms
Status części
Nieaktualne
Częstotliwość - maks.
40 GHz
Styl
2,92mm na 2,92mm
Kolor
Niebieskie
Złącze 1.
Gniazdo 2,92mm
Funkcje
Kabel zbrojony, ekranowany
Płeć 1. styku
Żeńskie
Temperatura robocza
-45°C - 85°C
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Bazowy numer produktu
Złącze 2.
Wtyczka 2,92mm