P51-2000-S-G-P-4.5V-000-000
Numer produktu DigiKey
P51-2000-S-G-P-4.5V-000-000-ND
Producent
Numer produktu producenta
P51-2000-S-G-P-4.5V-000-000
Opis
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujnik ciśnienia 2000PSI (13789,51kPa) Szczelny przyrząd pomiarowy Męskie, 1/8" (3,18mm) NPT 0,5V - 4,5V Końcówka cylindryczna
Kategoria
Wyjście
0,5V - 4,5V
Producent
Amphenol SSI Technologies
Dokładność
±0,5%
Seria
Napięcie - zasilania
5V
Opakowanie
Skrzynka
Rozmiar portu
Męskie, 1/8" (3,18mm) NPT
Status części
Aktywny
Styl portu
Gwintowane
Zastosowania
Automatyka przemysłowa
Funkcje
Wyjście wzmacniacza, z kompensacją temperatury
Typ ciśnienia
Szczelny przyrząd pomiarowy
Styl zakończenia
Packard, 3 wtyki
Ciśnienie robocze
2000PSI (13789,51kPa)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C