MHDAS2F026YDE50
Numer produktu DigiKey
1178-MHDAS2F026YDE50-ND
Producent
Numer produktu producenta
MHDAS2F026YDE50
Opis
MICRO HDAS 26 FEMALE STRAIGHT PC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 Pozycja Gniazdo Złącze 0,050" (1,27mm) Otwór przelotowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MHDAS2F026YDE50 Modele
Kategoria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Prod.
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
50,0µin (1,27µm)
Seria
Kolor izolacji
Czarne
Opakowanie
Taca
Wysokość izolacji
0,213" (5,40mm)
Status części
Aktywny
Długość styku - bolec
0,118" (3,00mm)
Typ złącza
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Przewód na płytkę
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Liczba pozycji
Funkcje
Śruby dociskowe, kołnierz połączeniowy, kołnierz montażowy
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Prąd znamionowy (A)
3A na styk
Raster - powierzchnie współpracujące
Napięcie znamionowe
750V
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,050" (1,27mm)