RTS718ND32S0332
Numer produktu DigiKey
889-RTS718ND32S0332-ND
Producent
Numer produktu producenta
RTS718ND32S0332
Opis
CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, gniazda żeńskie Lutowany
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RTS718ND32S0332 Modele
Kategoria
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Prod.
Kolor
Czarne
Seria
Stopień ochrony
IP67/IP69K - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Opakowanie
Zbiorcze
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Funkcje
Blokada płytki
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
32
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Rozmiar obudowy - wkładka
18-32
Napięcie znamionowe
250V~/=
Typ mocowania
Montaż panelowy, otwór przelotowy
Temperatura robocza
-40°C - 125°C