RTHP0141PN-25C
Numer produktu DigiKey
RTHP0141PN-25C-ND
Producent
Numer produktu producenta
RTHP0141PN-25C
Opis
CONN RCPT MALE 1POS SILVER CRIMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, wtyki męskie Zagniatanie
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RTHP0141PN-25C Modele
Kategoria
Orientacja
N (normalne)
Prod.
Materiał podstawowy
Metal
Seria
Materiał obudowy
Odlew cynkowy
Opakowanie
Zbiorcze
Wykończenie obudowy
Nikiel
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Srebro
Typ złącza
Kolor
Srebro
Liczba pozycji
1
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Rozmiar obudowy - wkładka
14-1
Ekranowanie
Typ mocowania
Montaż panelowy
Prąd znamionowy (A)
120A
Charakterystyka mocowania
Kołnierz
Napięcie znamionowe
630V~
Zakończenie
Zagniatanie
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ mocowania
Blokada bagnetowa
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 25 wyświetl teraz
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Other Suppliers on DigiKey
25W magazynie