MP10A23S-10
Numer produktu DigiKey
889-MP10A23S-10-ND
Producent
Numer produktu producenta
MP10A23S-10
Opis
3.6MM (10MM) MALE CONTACT, SILVE
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
WTYK Styk 8 AWG Rozmiar 8 Zagniatanie Srebro
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MP10A23S-10 Modele
Kategoria
Rozmiar styku
8
Producent
Amphenol Sine Systems Corp
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
8 AWG
Seria
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
10mm²