ATM15-12PD-BM01_2
ATM15-12PD-BM01
Numer produktu DigiKey
ATM15-12PD-BM01-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATM15-12PD-BM01
Opis
CONN HEADER VERT 12POS
Modele EDA/CAD
ATM15-12PD-BM01 Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,120" (3,05mm)
Prod.
Wysokość izolacji
1,189" (30,20mm)
Złoto
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Kolor izolacji
Szare
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
250V