ATM15-12PB-BM01_2
ATM15-12PB-BM01
Numer produktu DigiKey
889-3338-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATM15-12PB-BM01
Opis
CONN HEADER VERT 12POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 12 pozycja
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ATM15-12PB-BM01 Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,120" (3,05mm)
Prod.
Wysokość izolacji
1,189" (30,20mm)
Seria
Typ kształt
Cylindryczne
Opakowanie
Taca
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Typ złącza
Materiał styku
Stop miedzi
Typ styku
Wtyk męski
Materiał izolacji
Termoplastyczny
Liczba pozycji
Funkcje
Prowadnica płytki, kołnierz połączeniowy, kołnierz montażowy
Liczba rzędów
2
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Stopień ochrony
IP67
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
250V