ATM13-12PD-BM01_2
ATM13-12PD-BM01
Numer produktu DigiKey
889-3333-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATM13-12PD-BM01
Opis
CONN HEADER R/A 12POS
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 12 pozycja
Modele EDA/CAD
ATM13-12PD-BM01 Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,120" (3,05mm)
Prod.
Wysokość izolacji
1,303" (33,10mm)
Opakowanie
Taca
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Funkcje
Prowadnica płytki, kołnierz połączeniowy, kołnierz montażowy
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Stopień ochrony
IP67
Styl
Kolor izolacji
Szare
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
250V