ATM13-12PC-12PD-BM03
Numer produktu DigiKey
889-3453-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATM13-12PC-12PD-BM03
Opis
CONN HEADER R/A 12POS
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż panelowy, zatrzask; otwór przelotowy, kąt prosty 12, 12 pozycja
Modele EDA/CAD
ATM13-12PC-12PD-BM03 Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,112" (2,84mm)
Prod.
Wysokość izolacji
1,378" (35,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Funkcje
Filtr, kołnierz montażowy, uszczelniony
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Stopień ochrony
IP67
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Prąd znamionowy (A)
7,5A