ATM13-12PA-R008
Numer produktu DigiKey
889-ATM13-12PA-R008-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATM13-12PA-R008
Opis
CONN HEADER R/A 12POS 4.2MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż panelowy, zatrzask; otwór przelotowy, kąt prosty 12 pozycja 0,165" (4,20mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ATM13-12PA-R008 Modele
Kategoria
Typ mocowania
Uchwyt zatrzaskowy
Prod.
Długość styku - bolec
0,120" (3,05mm)
Seria
Wysokość izolacji
1,378" (35,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ kształt
Cylindryczne
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Stop miedzi
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Termoplastyczny
Liczba pozycji
Funkcje
Filtr, kołnierz montażowy, uszczelniony
Liczba rzędów
2
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Stopień ochrony
IP69K
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Czarne
Styl
Prąd znamionowy (A)
7,5A