ATF13-4P-BM11
Numer produktu DigiKey
889-ATF13-4P-BM11-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATF13-4P-BM11
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 4 pozycja 0,354" (9,00mm)
Modele EDA/CAD
ATF13-4P-BM11 Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,120" (3,05mm)
Prod.
Wysokość izolacji
0,843" (21,41mm)
Złoto
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Funkcje
IP67, kołnierz montażowy
Liczba pozycji
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
13A
Napięcie znamionowe
250V=