ATF13-3P-BM01J1939
Numer produktu DigiKey
889-ATF13-3P-BM01J1939-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATF13-3P-BM01J1939
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 3 pozycja 0,169" (4,30mm)
Modele EDA/CAD
ATF13-3P-BM01J1939 Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,120" (3,05mm)
Prod.
Wysokość izolacji
0,996" (25,29mm)
Złoto
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Termoplastyczny
Raster - powierzchnie współpracujące
Funkcje
Blokada płytki
Liczba pozycji
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Kolor izolacji
Czarne
Styl
Prąd znamionowy (A)
13A
Napięcie znamionowe
250V=