ATF13-12PC-BM03
Numer produktu DigiKey
889-ATF13-12PC-BM03-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATF13-12PC-BM03
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 12 pozycja 0,174" (4,42mm)
Modele EDA/CAD
ATF13-12PC-BM03 Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,120" (3,05mm)
Prod.
Wysokość izolacji
0,874" (22,20mm)
Cyna
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Funkcje
Blokada płytki
Liczba pozycji
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Kolor izolacji
Zielone
Styl
Prąd znamionowy (A)
13A
Napięcie znamionowe
250V=
Typ mocowania
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne, zastosowanie przemysłowe
Zakończenie
Lutowany
Bazowy numer produktu
Typ mocowania
Uchwyt zatrzaskowy
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 5
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
25W magazynie