ATF13-12PB-BM13
Numer produktu DigiKey
889-ATF13-12PB-BM13-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATF13-12PB-BM13
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 12 pozycja 0,174" (4,42mm)
Modele EDA/CAD
ATF13-12PB-BM13 Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,120" (3,05mm)
Prod.
Wysokość izolacji
0,874" (22,20mm)
Cyna
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Termoplastyczny
Raster - powierzchnie współpracujące
Funkcje
IP67, kołnierz montażowy
Liczba pozycji
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
13A
Napięcie znamionowe
250V=