ATF13-08PA-BM13
ATF13-08PA-BM13
AT Series™ Connectors Overview
ATF13-08PA-BM13
Numer produktu DigiKey
889-ATF13-08PA-BM13-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATF13-08PA-BM13
Opis
BOARD MOUNT HEADER, RIGHT ANGLE,
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 8 pozycja
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ATF13-08PA-BM13 Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,120" (3,05mm)
Prod.
Wysokość izolacji
0,917" (23,29mm)
Seria
Typ kształt
Cylindryczne
Opakowanie
Zbiorcze
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Typ złącza
Materiał styku
Stop miedzi
Typ styku
Wtyk męski
Materiał izolacji
Termoplastyczny
Liczba pozycji
Funkcje
IP67, kołnierz montażowy
Liczba rzędów
2
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Styl
Kolor izolacji
Szare
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Prąd znamionowy (A)
13A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
250V=