AT15-12PD-BM16_2
AT Series™ Connectors Overview
AT15-12PD-BM16
Numer produktu DigiKey
889-3288-ND
Producent
Numer produktu producenta
AT15-12PD-BM16
Opis
CONN HEADER VERT 12POS
Modele EDA/CAD
AT15-12PD-BM16 Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,122" (3,10mm)
Prod.
Wysokość izolacji
1,378" (35,00mm)
Cyna
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Funkcje
Prowadnica płytki, kołnierz połączeniowy, kołnierz montażowy
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Kolor izolacji
Brązowe
Styl
Prąd znamionowy (A)
13A
Napięcie znamionowe
250V