AT15-12PC-BM03_2
AT Series™ Connectors Overview
AT15-12PC-BM03
Numer produktu DigiKey
889-3282-ND
Producent
Numer produktu producenta
AT15-12PC-BM03
Opis
CONN HEADER VERT 12POS
Modele EDA/CAD
AT15-12PC-BM03 Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,122" (3,10mm)
Prod.
Wysokość izolacji
1,185" (30,10mm)
Cyna
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Funkcje
Prowadnica płytki, kołnierz połączeniowy, kołnierz montażowy
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Kolor izolacji
Zielone
Styl
Prąd znamionowy (A)
13A
Napięcie znamionowe
250V